konferencje | szkolenia | eventy | catering

18 Kwi

 

Siedlisko Jasminum to nie tylko przytulny hotel i restauracja, to także profesjonalne centrum biznesowe. Oddalone zaledwie 20 kilometrów od Warszawy Siedlisko Jasminum to idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji, czy warsztatów. Dysponujemy przestronną salą konferencyjną, mogącą pomieścić – w zależności od ustawienia stołów – od 60 do 140 osób. Sala spełnia nowoczesne standardy i wyposażona jest w niezbędne do przeprowadzenia szkoleń i prezentacji akcesoria: ekran, rzutnik, tablice flip-chart oraz bezprzewodowy dostęp do internetu w całym obiekcie. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości dostępna jest również salą idealna na spotkania biznesowe w wąskim gronie, sala VIP.

Naszym gościom zapewniamy kompleksową obsługę konferencji i szkoleń. W przerwach spotkań szkoleniowych proponujemy serwis kawowy oraz doskonały lunch, w naszej restauracji. W przypadku spotkań kilkudniowych, zapraszamy do noclegu w komfortowym hotelu oraz, w zależności od Państwa upodobań, elegancką, uroczystą kolację lub wesołą biesiadę w ogrodzie przy smakołykach z grilla.

Świetnym pomysłem na zakończenie szkolenia jest organizacja imprezy firmowej, podczas której jesteśmy w stanie zapewnić szereg dodatkowych atrakcji. W naszej ofercie znajdują się między innymi pokazy tańca, wieczory taneczne z zespołem muzycznym lub DJ, degustacje win i mocniejszych trunków, nauka gotowania (kuchnia polska, sushi), pokazy kaskaderskie z elementami Team Building, występy solistów zespołu Mazowsze (w różnym repertuarze) oraz wiele innych. Jesteśmy również otwarcie na Państwa propozycje. Jeśli chcielibyście wzbogacić swoją imprezę firmową o konkretne atrakcje, nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się ich realizacją.

Oferujemy także profesjonalne usługi cateringowe, poza siedzibą Siedliska Jasminum. Jesteśmy w stanie podjąć się kompleksowej obsługi różnego typu eventów w dowolnie wybranej lokalizacji. Zapewniamy wyśmienite dania na zimno i ciepło, aranżację obiektów, terenów zielonych, w których odbywać się będzie impreza oraz oprawą artystyczną i oświetlenie. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć nawet największe imprezy firmowe.

Prosimy o kontakt w sprawie dostępności wybranego przez Państwa terminu oraz indywidualnej wyceny.

 

 

Super User

The concept was born by native New Yorkers Alex Wilmot and James Cruickshank, along with Larry Kramer and Craig Koenig, whose vision was to provide the neighborhood with delicious comfort food in a cozy, intimate setting.