wesela | komunie | chrzciny | rocznice | catering

18 Kwi

 

Szukacie Państwo wymarzonego miejsca na organizację wesela? A może chcecie świętować wraz z rodziną z okazji komunii, chrztu, urodzin, czy po prostu spotkać się po latach w gronie przyjaciół? Zapraszamy Państwa do Siedliska Jasminum, gdzie wśród pięknych dekoracji spędzicie miłe chwile w gronie bliskich. Naszym gościom zapewniamy wyśmienitą kuchnię oraz uśmiechniętą obsługę. Przestronna sala, profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera oraz eleganckie dekoracje z pewnością sprawią, że Państwa impreza okolicznościowa będzie dla Waszych gości niezapomnianym przeżyciem.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, dopasowując wystrój pomieszczeń i menu do Państwa potrzeb i wymagań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Planując wesela w najdrobniejszych szczegółach, zawsze dokładamy wszelkich starań by były perfekcyjne pod każdym względem.

Restauracja w Siedlisku Jasminum to również idealne miejsce do organizacji imprezy firmowej. Odbywające się w naszej sali konferencyjnej szkolenie, zakończone imprezą integracyjną jest rozwiązaniem, który z pewnością podniesie morale pracowników oraz zintegruje cały zespół. Do naszych gości dyspozycji mamy także piękny ogród z grillem i wędzarnią, gdzie poza cudownym ucztowaniem, zapewniamy również miejsce do zabawy dla najmłodszych. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy okolicznościowe w Siedlisku Jasminum, prosimy o kontakt w sprawie dostępności wybranego przez Państwa terminu oraz indywidualnej wyceny.

Super User

The concept was born by native New Yorkers Alex Wilmot and James Cruickshank, along with Larry Kramer and Craig Koenig, whose vision was to provide the neighborhood with delicious comfort food in a cozy, intimate setting.