Super User

Super User

The concept was born by native New Yorkers Alex Wilmot and James Cruickshank, along with Larry Kramer and Craig Koenig, whose vision was to provide the neighborhood with delicious comfort food in a cozy, intimate setting.

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 00:00

Recepcjonista

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista (k/m)

 

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- nienagannej prezencji i komunikatywności

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi komputera

- dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym i w weekendy)

- samodzielności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy

- umiejętności pracy w zespole

- zaangażowania, wysokiej kultury osobistej i dużo uśmiechu

 

Oferujemy:

- interesującą pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- miłą atmosferę i dużo satysfakcji z pracy

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt z managerem pod nr tel. 606 587 108.

środa, 25 maj 2016 12:00

Trasa 2 - Spacerkiem po Otrębusach

Trasa spacerowa po miejscowości

Długość: około 4,5 km

Przebieg trasy: Siedlisko Jasminum, Muzeum Motoryzacji, kapliczka z 1930 r., Toeplizówka, spichlerz, Willa Zosinek, Karolin, Willa Ganów, Swiętowit , willa Szolców, Siedlisko Jasminum.

Kapliczka1 Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0170

Nasz spacer zaczynamy w Siedlisku Jasminum – możemy tu nabrać energii przed czekającą nas wyprawą. Po wyjściu z Jasminum skręcamy w prawo, w ulicę Warszawską i udajemy się do Muzeum Motoryzacji.

Po zwiedzaniu muzeum idziemy z powrotem ulicą Warszawską, ale tym razem trzymamy się prawej strony drogi. Tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Natalińską skręcamy w uliczkę, która doprowadzi nas do ulicy Krótkiej. Idziemy ulicą Krótką aż do skrzyżowania z ulicą Wiejską. Tu na rogu stoi najstarsza kapliczka w miejscowości Otrębusy – pochodzi ona z 1930 roku. Za kapliczką skręcamy w lewo, w ulicę Wiejską. Po chwili dojdziemy do pałacyku Toeplizówka, który znajduje się po prawej stronie ulicy, naprzeciwko zaś możemy obejrzeć zabytkowy spichlerz.

Po dojściu do skrzyżowania z ulicą Natalińską skręcamy w nią w prawo. Po chwili mijamy stację WKD i dochodzimy do skrzyżowania z ulicą Piaseckiego (po prawej stronie ulicy Natalińskiej). Dojdziemy nią do pałacu Karolin, ale wcześniej, przy ulicy Piaseckiego 2, miniemy Willę Zosinek z 1899 roku.

Willa zwana "Zosinkiem" została zbudowana doktora Wacława Knoffa, związanego z Karolinem, dawnym "Sanatorium dla zmęczonych nerwowo". W okresie międzywojennym właścicielem Zosinka był warszawski cukiernik Jan Gajewski. 20 maja 1939 roku dom z zabytkowym parkiem i rozległym sadem odkupiła rodzina Piaseckich.

Willa Zosinek do dziś zachowała na zewnątrz swój pierwotny wygląd z przełomu XIX/XX w. W latach 90. podpalono stajnię oraz wiejskie zabudowania gospodarcze (obora, stodoła, kurniki). W 2000 roku wykonano remont budynku.
Willa pozostaje w rękach prywatnych i nie jest dostępna do zwiedzania.*

Kilkaset metrów dalej, przy skrzyżowaniu z ulicą Świerkową, znajduje się pałac Karolin, siedziba zespołu Mazowsze.

Mazowsze2 Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0193

Wracamy tą samą drogą do skrzyżowania z ulicą Natalińską, po przeciwnej stronie, nieco w lewo, znajduje się ulica Piasta, która doprowadzi nas do ulicy Baśniowej. Pod numerem 3 znajduje się tam Willa Ganów, zwracająca uwagę spłaszczonymi, mocno wysuniętymi przed elewację dachami (bez rynien), szerokimi owalnymi tarasami na parterze i piętrze oraz czarno-kremową ceramiczną okładziną elewacji. Szerokie poziome okna wsunięte bezpośrednio pod okap dachu chronią przed nadmiarem słońca.

Willę zbudował w czasie II wojny światowej potomek imigrantów z Włoch, inżynier architekt, Władysław Gano, który po wkroczeniu Niemców do Polski zaoferował im usługi swojej firmy. Jego włoskie pochodzenie (sojusznik w wojnie i towarzysz w ideologii) zapewniło mu intratne zlecenia i przychylność protektorów. Dzięki temu mógł nabyć w Otrębusach grunt i w 1941 roku wybudować z rozmachem dom rodzinny.

Budowy strategiczne (drogi, mosty) na zlecenie organizacji Todt zapewniły mu możliwość zakupu niedostępnych dla innych materiałów budowlanych. Samą budową zajęli się więźniowie. Pod opiekuńczymi skrzydłami hitlerowskiej „gapy”, której stylizowany wizerunek możemy dostrzec na słupkach w ogrodzie, powstała willa z oborą pod wspólnym dachem (od strony ulicy Franciszkańskiej) i oddzielną stodołą z imitacji pruskiego muru. Obora jest dziś częścią domu, a dobudowana do niej bryła dobrze harmonizuje z całością. Władysław Gano uciekł w 1945 roku do Brazylii, gdzie dalej nieźle żył z sieci hoteli.

Obecnymi właścicielami willi są państwo Stojewscy, którzy w pracowni znajdującej się w willi tworzyli artystyczne lampy i witraże.*

Pomnik swietowita2 Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0187

Wracamy do ulicy Natalińskiej i skręcamy w nią w prawo – w stronę stacji WKD. Na skwerze obok stacji stoi nietypowy posąg Świętowita. Idziemy dalej ulicą Natalińską, aż do skrzyżowania z ulicą Sadową. Tu – pod numerem 13 – znajduje się Willa Szolców z 1904 roku.

Początkowo w domu były mieszkania dla zakonnic oraz sierociniec dla kilkorga dzieci – sierot po weteranach rewolucji 1905 roku i I wojny światowej.

Po zmianie właścicieli, w 1934, roku rozpoczęto przebudowę domu według projektu S. Otmieńczyka, nadając mu kształt, w jakim zachował się do dnia dzisiejszego. W 1938 roku zakończono przebudowę domu i rozpoczęto budowę nowego ogrodzenia (wzdłuż ulic: Natalińskiej, Sadowej i M. Dąbrowskiej). Przed domem od strony południowej dobudowano taras i założono ogród z basenem.

12 września 1939 roku, podczas bitwy pod Brwinowem, walki z wojskami niemieckimi prowadzone były również w Otrębusach. Pamiątką z tego okresu jest furtka z dwiema przestrzelinami po niemieckich pociskach. Możemy ją zobaczyć od strony ul. Polnej, przy skrzyżowaniu z ul. Natalińską.

Obecnie willa jest w rękach prywatnych. Nowi właściciele dokonali rewitalizacji dworku i domku dla służby, a także wybudowali część rekreacyjną i garaże. Dołączono też z powrotem do posesji wcześniej wydzieloną działkę. Willa jest obiektem prywatnym i nie jest dostępna do zwiedzania.*

Wracamy do ulicy Natalińskiej, skręcamy w nią w prawo i udajemy się prosto do Siedliska Jasminum, gdzie będziemy mogli odpocząć po spacerze. Czeka tam na nas na pyszne jedzenie, smakowite desery i zimne napoje.

*Więcej informacji znajduje się na portalu Otrebusy.pl

wtorek, 24 maj 2016 12:40

Trasa 1 - Otrębusy i okolica

Poziom: średnio trudna

Długość: około 7 km

Przebieg trasy: Siedlisko Jasminum, Muzeum Motoryzacji i Techniki, Toeplizówka, Karolin (siedziba zespołu Mazowsze), Leśniczówka na Dębaku, Siedlisko Jasminum.

Muzeum Samochodow waskie2 Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelFullSizeRender 5

Wyruszamy spod Siedliska Jasminum. Najpierw udajemy się do Muzeum Motoryzacji i Techniki, na zwiedzanie powinniśmy przeznaczyć przynajmniej godzinę. Następnie wsiadamy na rowery, wracamy do skrzyżowania i skręcamy w prawo, w ulicę Natalińską. Na trzecim skrzyżowaniu skręcamy w prawo, w ulicę Wiejską. Po prawej stronie znajduje się Toeplizówka, po lewej – spichlerz z XVIII wieku.

Teraz przed nami nieco dłuższy fragment trasy – udamy się do dworu Karolin, gdzie siedzibę miał zespół Mazowsze, będący jednym z największych polskich zespołów artystycznych odwołujących się do tradycji polskiej muzyki i tańca ludowego (obecną siedzibą zespołu jest leżący naprzeciwko Matecznik Mazowsze).

Teoplitzowka waskie2 Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0179

Spod Toeplizówki wracamy do skrzyżowania z ulicą Natalińską i skręcamy w nią w prawo. Mijamy tory kolejki WKD i po chwili skręcamy w ulicę Piaseckiego. Jedziemy nią prosto, aż do skrzyżowania z ulicą Świerkową, w którą skręcamy w prawo. Po lewej stronie znajduje się dwór Karolin, po prawej – Matecznik Mazowsze.

Po zwiedzeniu Karolina nadszedł czas, by zanurzyć się w pięknym lesie Młochowskim. Uroczymi duktami leśnymi dojedziemy do Leśniczówki na Dębaku.

Z ulicy Świerkowej skręcamy w prawo, w ulicę Jeżynową. Po dojechaniu do krawędzi lasu możemy kontynuować jazdę tą ulicą, lub pojechać głębiej w las. Po około 500 metrach skręcamy w lewo, w kierunku wschodnim i kontynuujemy jazdę przez około kilometr. Powinniśmy wyjechać z lasu obok Leśniczówki na Dębaku. Tuż obok – po drugiej stronie pola – znajduje się niezwykła kapliczka Matki Bożej Królującej we Wszechświecie – z konstrukcją symbolizującą wszechświat, dzieło Boga, w trzech wymiarach.

Mazowsze aleja lipowa waskie Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0195

Spod kapliczki ruszamy polną drogą, która doprowadzi nas do ulicy Natalińskiej. Tu mamy dwie możliwości – albo skręcamy w ulicę Tarniny, która jest piękną aleją lipową i doprowadzi nas do ulicy Piaseckiego, którą dojedziemy do ulicy Natalińskiej, lub od razu skręcamy w lewo, w ulicę Natalińską. Jedziemy nią cały czas prosto, z powrotem do Siedliska Jasminum, gdzie możemy odpocząć po trudach wędrówki.

Zapraszamy na wycieczki po pięknej okolicy miejscowości Otrębusy. Do Otrębus można wygodnie dojechać kolejką WKD (stacja Otrębusy) lub samochodem – z centrum Warszawy to zaledwie 22 kilometry.

Otrębusy były wsią szlachecką – pierwsze informacje pisane na ich temat pochodzą z „ksiąg błońskich ziemskich” z 1480 roku. Nazwa Otrębusy są nazwą kulturową wynikającą z działalności założyciela wsi lub pierwszych jego mieszkańców. Występowały w formie łacińskiej, jako Otrambusche, Othrambusche, Otrabusche. Początkowo przez wiele stuleci Otrębusy administracyjnie należały do powiatu błońskiego. W 1874 roku folwark Otrębusy obejmował ok. 430 hektarów ziemi.

Na przełomie XIX i XX w. rozpoczęła się parcelacja majątku. W 1902 r. zasadniczą jego część wraz z pałacem (w sumie ok. 50 hektarów) kupiła Elżbieta Hamburger. Jej włości wpisano do księgi hipotecznej jako Folwark Elżbietówka.

Główne atrakcje Otrębus to:

Muzeum Motoryzacji i Techniki
Toeplizówka
Spichlerz
Posąg Świętowita
Dwór Karolin

 

Muzeum Motoryzacji i Techniki (ulica Warszawska 21, prawie naprzeciwko Jasminum)

Muzeum Samochodow Otrebusy waskie Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelFullSizeRender 5Muzeum powstało w 1995 roku, jest prywatnym przedsięwzięciem miłośników motoryzacji. Jest to największe muzeum tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie. W tej chwili dysponuje ponad 300 starymi samochodami, motorami, ciężarówkami, a nawet pojazdami opancerzonymi. Do zbiorów należą samochody, którymi jeździły gwiazdy – Marilyn Monroe, Elvis Presley, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, a także auta, które służyły komunistycznym przywódcom, na przykład unikatowy kabriolet Stalina typu ZIS, różowy Buick Skylark Cyrankiewicza, czy Austin Six Bieruta. Znajdziemy tu też najstarsze auto w Polsce, czyli niemiecki J.A.G. z 1897 roku. Najstarszym pojazdem jest traktor TITAN produkcji USA z 1895 r. Dodatkowych wrażeń dostarczą kolekcje starych aparatów telefonicznych i fotograficznych oraz odbiorników radiowych.

 

Toeplizówka (ulica Wiejska 1)

Teoplitzowka waskie Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0179

Jest to zespół pałacowo-parkowy, którego obecna nazwa pochodzi od nazwiska rodziny Teoplitzów, którzy mieszkali w dworku przez 30 lat w XX wieku. Urodził się tu znany dziennikarz oraz publicysta – Krzysztof Teodor Toeplitz. Z pałacem ściśle wiąże się historia Otrębus. Na początku XIX wieku mówiąc „Otrębusy” miano właśnie na myśli dworek z otaczającymi go terenami. Pomysł wybudowania obiektu pochodzi podobno od hrabiów Jabłonowskich z Jabłonny. Według Jarosława Iwaszkiewicza projekt pałacu był dziełem Marconiego. Nie jest znana dokładna data budowy obiektu. Pierwszymi właścicielami folwarku (łącznie ze spichrzem) była rodzina Ogińskich. Willa wielokrotnie zmieniała właścicieli. Obecnie jest siedzibą filii Biblioteki w Brwinowie.

 

Spichlerz (przy ulicy Wiejskiej, naprzeciwko Toeplizówki)

Spichlerz waskie Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotel

Spichlerz pochodzi z XVIII wieku, jest to najstarszy obiekt Otrębus, pozostałość folwarku Elżbietówka. Jest oznaczony na planie wsi Otrębusy z początku XIX stulecia, kiedy folwark ten należał do rodziny Ogińskich. Jego powstanie datowane jest na lata 1770–1780. Jest pod opieką konserwatora zabytków. Na podłożu spichrza było klepisko, a tuż nad poziomem gruntu znajdowały się niewielkie otwory wentylacyjne, służące do wymuszenia obiegu powietrza. Dzięki temu nie było problemu ze stęchlizną lub zbyt dużą wilgotnością. Budynek ma około 600 m2 powierzchni, a składa się z trzech kondygnacji. Kamienne ściany wykonano z granitu. Od frontu, na wysokości około 3 metrów, znajduje się otwór używany do transportu worków ze zbożem.

 

Posąg Świętowita

Pomnik swietowita waskie Otrebusy Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0187

W parku przy stacji WKD Otrębusy można obejrzeć posąg Świętowita z 1974 roku. Jego autorem był Teodozjusz Butyniec, artysta rzeźbiarz, wieloletni pracownik Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze oraz jeden z inicjatorów utworzenia Spółdzielni Budowlanej Mazowsze. Pomnik jest nawiązaniem do tradycji słowiańskich i kultu Świętowita.

 

Karolin – siedziba zespołu Mazowsze (ulica Świerkowa 2)

Mazowsze waskie Siedlisko Jasminum sale weselne komunijne restauracja hotelIMG 0193

Kamień węgielny pod budowę pałacu w Karolinie został wbudowany w 1909 roku. Najpierw był tu sierociniec prowadzony przez siostry zakonne, a w czasie pierwszej wojny światowej (1914–1918) niemiecki szpital wojskowy. Po pierwszej wojnie Towarzystwo Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi założyło tu „Sanatorium dla zmęczonych nerwowo”, prowadzone do września 1939 roku przez dr. Wacława Knoffa. W 1948 roku budynek przekazano Państwowemu Zespołowi Ludowemu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, którego założycielem był Tadeusz Sygietyński.

Pałac szczególnie pięknie prezentuje się od strony parku. Taras, do którego wiodą podwójne schody z tralkową balustradą, otoczony jest pięknymi starymi drzewami, jednymi z największych w Polsce przedstawicielami gatunku tulipanowców; widać z niego perspektywę długiej alei parkowej.

Obszerny park, do dziś okalający pałac, jest zadbany, a będące już pomnikami przyrody stare aleje lipowe, które wybiegają daleko poza teren obecnego Karolina, przypominają o dawnych założeniach dworskich.

Na terenie siedziby Zespołu „Mazowsze” znajdują się izby pamięci, których zbiory obejmują stroje ludowe z różnych rejonów Polski, w których występowali członkowie zespołu, a także liczne pamiątki z występów przywiezione z całego świata. We wrześniu 2002 roku w parku postawiono pomnik z brązu przedstawiający Tadeusza Sygietyńskiego.

Od frontu znajduje się okrągły skwer z głazem upamiętniającym twórców Zespołu „Mazowsze”, który otoczony jest kamieniami z wyrytymi nazwami krajów i datami, w których zespół koncertował.

W 2009 roku dzięki środkom przekazanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego na terenie Karolina wybudowano Matecznik Mazowsze Centrum Folklorystyczne. Jako najnowocześniejszy obiekt w województwie Centrum pełni wiele funkcji społeczno-kulturalnych, lecz przede wszystkim jest siedzibą zespołu.

piątek, 29 kwiecień 2016 12:53

Promocje

Na dobry początek tygodnia – od poniedziałku do środy

Danie dla drugiej osoby – 30%

*promocją objęty jest tańsze danie

(Nie)lejemy wody – w czwartki

Do obiadu napój bezalkoholowy gratis

*promocja obejmuje jeden napój 0,2 dla jednej osoby

Twój wybór – w piątki

W każdy piątek jedno danie z menu – 25%

*co tydzień inne danie objęte jest promocją

Kto rano wstaje, temu Jasminum daje – w soboty i niedziele

Śniadania za 15 zł w godzinach 8:00 – 10:00

 

Słodki weekend – w soboty i niedziele

Do obiadu deser dla dzieci gratis

*promocja obejmuje dzieci i młodzież do 16 roku życia

W grupie taniej – od poniedziałku do niedzieli

10% na dania dla grup 5-6 osób
15% na dania dla grup 7-8 osób

*promocja nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy imprez zorganizowanych

piątek, 29 kwiecień 2016 11:26

Menu

Przystawki

Tradycyjny śledź z cebulą

12 zł

Sałata z boczkiem smażonym, camembertem, warzywami i sosem żurawinowym

15,00 zł

Sałata z warzywami i winegretem

12,00 zł

Zupy

Rosół z domowym makaronem

8 zł

Flaki wołowe

12,00 zł

Zupa chrzanowa z kurczakiem i warzywami

12,00 zł

Krem z pomidorów

10,00 zł

Dania Główne

Policzki wołowe

gotowane w czerwonym winie, na ciemnym sosie, smażone ziemniaki z warzywami i boczniakami - 30,00 zł

Pierś z kurczaka

z serem fata, suszonymi pomidorami w sosie kurkowym, szpecle szpinakowe, sałata z winegretem - 23,00 zł

Łosoś pieczony

z kruszonką pistacjową i serem coregio z sosem estragonowym na ryżu dzikim i parboiled z warzywami - 32,00 zł

Tradycyjny kotlet schabowy

domowe frytki, sałata z winegretem - 21,00 zł

Żeberka wieprzowe

duszone w sosie własnym z kaszą gryczaną, buraczki zasmażane - 30,00 zł

Spaghetti carbonara

15,00 zł

Panierowane kawałki kurczaka

domowe frytki, surówka z marchewki (mała porcja dla dziecka)15,00 zł

Desery

Deser lodowy

14,00 zł

Szarlotka pieczona

z cynamonem podana na gorąco z lodami waniliowymi - 14,00 zł

Mix tradycyjnych ciast domowych

200g - 14,00 zł

Napoje bezalkoholowe

Coca-cola / Fanta / Sprite / Tonic

butelka 200 ml - 5,50 zł

butelka 1l - 18 zł

Soki owocowe

(pomarańczowy, jabłkowy, grejpfrutowy, pomidorowy, czarna porzeczka)

szklanka 200 ml - 5,00 zł

dzbanek 1,5l - 15,00 zł

Woda gazowana lub niegazowana

500 ml - 5,00 zł

Aromatyczne napoje gorące

Rozkosznie aromatyczna herbata Siedliska Jasminum

(jaśminowa ze świeżą miętą i rumem) - 8,00 zł

Herbaty smakowe

5,00 zł

Gorąca czekolada

10,00 zł

Espresso

5,50 zł

Podwójne espresso

8,00 zł

Americana

5,50 zł

Café Latte

10,00 zł

Kawa z lodami

śmietankowymi i / lub amaretto - 10,00 zł

Koktajle bezalkoholowe

Owocowa fantazja

truskawki, grenadyna, sok z limonki, woda gazowana - 12,00 zł

Kopciuszek

sok pomarańczowy, sok grejpfrutowy, woda gazowana - 8,00 zł

Myszka Miki

coca-cola, lody waniliowe, bita śmietana, tarta czekolada - 12,00 zł

Piwa

Carlsberg

prosto z beczki - 0,5l - 7,50 zł

Carlsberg

prosto z beczki - 0,3l - 5,50 zł

Okocim

butelka - 0,5l - 7,00 zł

Kasztelan

butelka - 0,5l - 6,50 zł

Karmi

butelka - 0,4l - 6,00 zł

piątek, 05 wrzesień 2014 14:31

Szef kuchni poleca

Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam. Nullam viverra consectetuer. 

sobota, 18 kwiecień 2015 14:15

Hotel

sobota, 18 kwiecień 2015 14:14

konferencje | szkolenia | eventy | catering

 

Siedlisko Jasminum to nie tylko przytulny hotel i restauracja, to także profesjonalne centrum biznesowe. Oddalone zaledwie 20 kilometrów od Warszawy Siedlisko Jasminum to idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji, czy warsztatów. Dysponujemy przestronną salą konferencyjną, mogącą pomieścić – w zależności od ustawienia stołów – od 60 do 140 osób. Sala spełnia nowoczesne standardy i wyposażona jest w niezbędne do przeprowadzenia szkoleń i prezentacji akcesoria: ekran, rzutnik, tablice flip-chart oraz bezprzewodowy dostęp do internetu w całym obiekcie. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości dostępna jest również salą idealna na spotkania biznesowe w wąskim gronie, sala VIP.

Naszym gościom zapewniamy kompleksową obsługę konferencji i szkoleń. W przerwach spotkań szkoleniowych proponujemy serwis kawowy oraz doskonały lunch, w naszej restauracji. W przypadku spotkań kilkudniowych, zapraszamy do noclegu w komfortowym hotelu oraz, w zależności od Państwa upodobań, elegancką, uroczystą kolację lub wesołą biesiadę w ogrodzie przy smakołykach z grilla.

Świetnym pomysłem na zakończenie szkolenia jest organizacja imprezy firmowej, podczas której jesteśmy w stanie zapewnić szereg dodatkowych atrakcji. W naszej ofercie znajdują się między innymi pokazy tańca, wieczory taneczne z zespołem muzycznym lub DJ, degustacje win i mocniejszych trunków, nauka gotowania (kuchnia polska, sushi), pokazy kaskaderskie z elementami Team Building, występy solistów zespołu Mazowsze (w różnym repertuarze) oraz wiele innych. Jesteśmy również otwarcie na Państwa propozycje. Jeśli chcielibyście wzbogacić swoją imprezę firmową o konkretne atrakcje, nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się ich realizacją.

Oferujemy także profesjonalne usługi cateringowe, poza siedzibą Siedliska Jasminum. Jesteśmy w stanie podjąć się kompleksowej obsługi różnego typu eventów w dowolnie wybranej lokalizacji. Zapewniamy wyśmienite dania na zimno i ciepło, aranżację obiektów, terenów zielonych, w których odbywać się będzie impreza oraz oprawą artystyczną i oświetlenie. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć nawet największe imprezy firmowe.

Prosimy o kontakt w sprawie dostępności wybranego przez Państwa terminu oraz indywidualnej wyceny.

 

 

piątek, 05 wrzesień 2014 14:14

Cattering

Siedlisko Jasminum zapewnia kompleksowe zaplecze cateringowe dla zorganizowanych imprez okolicznościowych i firmowych (bez ograniczenia liczby gości), a także codzienną dostawę dań do Państwa miejsca pracy.

Serwujemy domowe dania przygotowane przez naszego Szefa Kuchni z dostawą prosto na Państwa stoły. Smakowite, świeże potrawy w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, trafiają prosto na Państwa talerze.

Proponujemy:

- ciepłe dania przygotowane „prosto na Państwa stoły”

- ciepłe dania, które dostarczamy w bemarach/kociołkach do podania na przyjęciach w formie szwedzkiego stołu

- potrawy w hermetycznych opakowaniach, które zamknięte mogą Państwo przyrządzić w kuchenkach mikrofalowych (oferta specjalna dla firm)

- zimne przekąski/sałatki/finger food – doskonałe na biznesowe spotkania

W sprawie zamówień, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: XXXX oraz na adres mailowy XXXX.